Čas na serveru 23:28:44

Rudolf Kremlička
Setkání

Id: 282202

Setkání

  •  / Setkání / Rudolf Kremlička

olej/plátno, rozměr 38,5 x 56,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, obraz nerestaurován, stav viz foto

zobrazeno: 3419x

Vyvolávací cena:
12 000

223 000

Příhozy: 91