Čas na serveru 12:11:18

Rudolf Kremlička
Staroměstské zákoutí

Id: 145414

Staroměstské zákoutí

  •  / Staroměstské zákoutí / Rudolf Kremlička

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 51 x 34 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2024x

Vyvolávací cena:

21 000