Čas na serveru 07:33:22

Rudolf Kremlička
Strom

Id: 409705

Strom

  •  / Strom / Rudolf Kremlička
  •  / Strom / Rudolf Kremlička
  •  / Strom / Rudolf Kremlička

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1061x

Vyvolávací cena:

12 000