Čas na serveru 23:08:06

Rudolf Kremlička
Studie ležící dívky

Id: 340803

Studie ležící dívky

  •  / Studie ležící dívky / Rudolf Kremlička

olej/plátno, rozměr 44 x 62 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz drobně lokálně poškozen viz foto, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 2076x

Vyvolávací cena:

66 000

Příhozy: 73