Čas na serveru 13:14:05

Rudolf Kremlička
Švec

Id: 376713

Švec

  •  / Švec / Rudolf Kremlička
  •  / Švec / Rudolf Kremlička
  •  / Švec / Rudolf Kremlička

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 465x

Vyvolávací cena:
2 800

7 100