Čas na serveru 03:34:02

Zdeněk Kremlička
Ulice

Id: 172109

Ulice

  •  / Ulice / Zdeněk  Kremlička
  •  / Ulice / Zdeněk  Kremlička
  •  / Ulice / Zdeněk  Kremlička

černý pastel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 18 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 857x

Vyvolávací cena:

2 400