Čas na serveru 21:59:57

Rudolf Kremlička
Vysočina

Id: 114501

Vysočina

  •  / Vysočina / Rudolf Kremlička

tuž/papír, rozměr ve výřezu 33 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2703x

Vyvolávací cena:

16 500