Čas na serveru 16:12:58

Rudolf Krivoš
Abstraktní kompozice

Id: 206706

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Rudolf Krivoš

malba/sololit, rozměr 54 x 48 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám

zobrazeno: 4651x

Vyvolávací cena:

15 500