Čas na serveru 11:25:03

Rudolf Krivoš
Abstraktní kompozice

Id: 206706

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Rudolf Krivoš

malba/sololit, rozměr 54 x 48 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám

zobrazeno: 5550x

Vyvolávací cena:

15 500