Čas na serveru 00:05:05

Rudolf Krivoš
Beseda

Id: 400101

Beseda

  •  / Beseda / Rudolf Krivoš
  •  / Beseda / Rudolf Krivoš
  •  / Beseda / Rudolf Krivoš
  •  / Beseda / Rudolf Krivoš

kombinovaná technika/sololit, rozměr 60 x 72 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 2694x

Vyvolávací cena:

58 000

Příhozy: 51