Čas na serveru 22:12:37

Rudolf Krivoš
Člověk a zvíře

Id: 412801

Člověk a zvíře

  •  / Člověk a zvíře / Rudolf Krivoš

kombinovaná technika/sololit, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 10316x

Vyvolávací cena:

24 000