Čas na serveru 15:05:34

Rudolf Krivoš
Pod surovinou

Id: 32004

Pod surovinou

  •  / Pod surovinou / Rudolf Krivoš

kombinovaná technika/překližka, rozměr 41 x 72 cm, signováno vpravo dole, datováno 88, autorsky rámováno, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 6029x

Vyvolávací cena:
35 000

77 000