Čas na serveru 08:44:38

Rudolf Krivoš
U sklenky

Id: 353601

U sklenky

  •  / U sklenky / Rudolf Krivoš
  •  / U sklenky / Rudolf Krivoš
  •  / U sklenky / Rudolf Krivoš

malba/překližka, rozměr 79 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, otluky na rámu

zobrazeno: 2799x

Vyvolávací cena:

50 000