Čas na serveru 01:03:06

Rudolf Krivoš
U sklenky

Id: 353601

U sklenky

  •  / U sklenky / Rudolf Krivoš
  •  / U sklenky / Rudolf Krivoš
  •  / U sklenky / Rudolf Krivoš

malba/překližka, rozměr 79 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, otluky na rámu

zobrazeno: 3354x

Vyvolávací cena:

50 000