Čas na serveru 02:24:12

Rudolf Krivoš
Vrcharská Madona

Id: 426403

Vrcharská Madona

  •  / Vrcharská Madona / Rudolf Krivoš

kombinovaná technika, olej/písek/sololit, rozměr 50 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1914x

Vyvolávací cena:

40 000