Čas na serveru 21:59:22

Rudolf Krivoš
Z tisovického kraja II.

Id: 473809

Z tisovického kraja II.

  •  / Z tisovického kraja II. / Rudolf Krivoš

kombinovaná technika, olej/písek/sololit, rozměr 50 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 1971x

Vyvolávací cena:
7 000

73 000

Příhozy: 55