Čas na serveru 12:10:55

Rudolf Kundera
Francouzská vinice

Id: 59605

Francouzská vinice

  •  / Francouzská vinice / Rudolf Kundera

tempera/papír, rozměr ve výřezu 30 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, paspartováno, zaskleno, rámováno, dobrý stav

zobrazeno: 1917x

Vyvolávací cena:

7 500