Čas na serveru 04:19:45

Rudolf Kundera
Giacomo Manzú

Id: 323101

Giacomo Manzú

  •  / Giacomo Manzú / Rudolf Kundera

olej/plátno, rozměr 95 x 71 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo nahoře, rámováno

zobrazeno: 1969x

Vyvolávací cena:

27 000