Čas na serveru 22:35:43

Rudolf Kundera
Kytice

Id: 192401

Kytice

  •  / Kytice / Rudolf Kundera
  •  / Kytice / Rudolf Kundera
  •  / Kytice / Rudolf Kundera
  •  / Kytice / Rudolf Kundera
  •  / Kytice / Rudolf Kundera

olej/sololit, rozměr 112 x 85 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně francouzský popis, oděrky na rámu

zobrazeno: 1077x

Vyvolávací cena:
6 000

24 000

2019,07-1,16,21,26,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu