Čas na serveru 09:22:32

Rudolf Kundera
Kytice

Id: 192401

Kytice

  •  / Kytice / Rudolf Kundera
  •  / Kytice / Rudolf Kundera
  •  / Kytice / Rudolf Kundera
  •  / Kytice / Rudolf Kundera
  •  / Kytice / Rudolf Kundera

olej/sololit, rozměr 112 x 85 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně francouzský popis, oděrky na rámu

zobrazeno: 3302x

Vyvolávací cena:
6 000

34 000