Čas na serveru 10:54:22

Rudolf Kundera
Marseille

Id: 244802

Marseille

  •  / Marseille / Rudolf Kundera

kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48,5 x 63,5 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, sklo znečištěno, stav viz foto,po

zobrazeno: 2492x

Vyvolávací cena:

29 000

Příhozy: 65