Čas na serveru 11:46:34

Rudolf Kundera
Marseille

Id: 72014

Marseille

  •  / Marseille / Rudolf Kundera

akvarel/papír, rozměr 20,5 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno 52, muzeální sklo, oděrky na rámu

zobrazeno: 2663x

Vyvolávací cena:

24 000