Čas na serveru 10:49:16

Rudolf Kundera
Přístav

Id: 142901

Přístav

  •  / Přístav / Rudolf Kundera
  •  / Přístav / Rudolf Kundera
  •  / Přístav / Rudolf Kundera

akvarel/papír. rozměr ve výřezu 25,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1766x

Vyvolávací cena:

18 270