Čas na serveru 13:43:42

Rudolf Kundera
Přístaviště

Id: 340302

Přístaviště

  •  / Přístaviště / Rudolf Kundera

akvarel/papír, rozměr viditelný 58 x 86,5 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2997x

Vyvolávací cena:

26 000

Účastníci: 18

Příhozy: 52