Čas na serveru 17:42:09

Rudolf Kundera
Rousínov v noci

Id: 155905

Rousínov v noci

  •  / Rousínov v noci / Rudolf Kundera

olej/plátno, rozměr 50 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, otluky na rámu, jedná se o zakázkovou ranou práci, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1452x

Vyvolávací cena:

12 800