Čas na serveru 18:19:41

Rudolf Kundera
Rousínov ve dne

Id: 155904

Rousínov ve dne

  •  / Rousínov ve dne / Rudolf Kundera

olej/plátno, rozměr 50 x 101 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, otluky na rámu, jedná se o zakázkovou ranou práci, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1520x

Vyvolávací cena:

8 000