Čas na serveru 18:12:06

Rudolf Kundera
Rybářské bárky

Id: 116602

Rybářské bárky

  •  / Rybářské bárky / Rudolf Kundera

akvarel/papír, rozměr 43 x 58 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2672x

Vyvolávací cena:

12 000