Čas na serveru 11:48:17

Rudolf Kundera
Rybářské bárky

Id: 116602

Rybářské bárky

  •  / Rybářské bárky / Rudolf Kundera

akvarel/papír, rozměr 43 x 58 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2646x

Vyvolávací cena:

12 000