Čas na serveru 01:22:00

Rudolf Kundera
Tanečnice

Id: 270126

Tanečnice

  •  / Tanečnice / Rudolf Kundera

olej/plátno, rozměr 89 x 116 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci,po

zobrazeno: 14651x

Vyvolávací cena:
14 000

53 000