Čas na serveru 14:31:02

Rudolf Kundera
Zahradní slavnost

Id: 115109

Zahradní slavnost

  •  / Zahradní slavnost / Rudolf Kundera

olej/karton, rozměr 15 x 29 cm, signováno uprostřed dole, na zadní straně signováno, datováno, popis, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, PO

zobrazeno: 4170x

Vyvolávací cena:

28 000