Čas na serveru 20:25:05

Rudolf Lexa
Krajina u Chotěboře

Id: 2082

Krajina u Chotěboře

  •  / Krajina u Chotěboře / Rudolf Lexa

olej/plátno, rozměr plátna 64 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 77, rámováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3089x

Vyvolávací cena:

7 000