Čas na serveru 20:32:03

Rudolf Lexa
Praha

Id: 258309

Praha

  •  / Praha / Rudolf Lexa
  •  / Praha / Rudolf Lexa
  •  / Praha / Rudolf Lexa
  •  / Praha / Rudolf Lexa

olej/plátno, rozměr 72 x 92 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1618x

Vyvolávací cena:
3 800

7 000