Čas na serveru 14:51:36

Rudolf Lexa
Praha

Id: 319404

Praha

  •  / Praha / Rudolf Lexa
  •  / Praha / Rudolf Lexa
  •  / Praha / Rudolf Lexa
  •  / Praha / Rudolf Lexa

olej/plátno, rozměr 62 x 92 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1469x

Vyvolávací cena:

10 450