Čas na serveru 07:24:40

Rudolf Lexa
Pražské panorama

Id: 415303

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Rudolf Lexa

kombinovaná technika/papír, rozměr 56 x 78 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1192x

Vyvolávací cena:

4 900