Čas na serveru 14:49:37

Rudolf Lexa
Rybník

Id: 51501

Rybník

  •  / Rybník / Rudolf Lexa
  •  / Rybník / Rudolf Lexa
  •  / Rybník / Rudolf Lexa
  •  / Rybník / Rudolf Lexa

olej/plátno, rozměr 62 x 92 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, zcela původní stav

zobrazeno: 5236x

Vyvolávací cena: