Čas na serveru 07:41:52

Rudolf Linhart
Podvečer na Vysočině

Id: 269001

Podvečer na Vysočině

  •  / Podvečer na Vysočině / Rudolf Linhart

olej/lepenka, rozměr 49 x 64 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3842x

Vyvolávací cena:

4 100