Čas na serveru 14:33:57

Rudolf Linhart
Z Českomoravské vysočiny

Id: 59703

Z Českomoravské vysočiny

  •  / Z Českomoravské vysočiny / Rudolf Linhart

olej/karton, rozměr 62 x 75 cm, signováno vlevo dole, datováno 34, značně poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2576x

Vyvolávací cena:

3 700