Čas na serveru 05:42:36

Rudolf Mejsnar
Balet

Id: 73007

Balet

  •  / Balet / Rudolf Mejsnar
  •  / Balet / Rudolf Mejsnar
  •  / Balet / Rudolf Mejsnar

kombinovaná technika/papír, rozměr malby 14,5 x 27,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, list s malbou odtržený od podkladu, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 969x

Vyvolávací cena:
800

1 200