Čas na serveru 00:23:44

Rudolf Němec
Abstraktní kompozice

Id: 29401

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Rudolf Němec

kombinovaná technika/papír, velikost listu 85 x 62 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1546x

Vyvolávací cena:

8.6.2016, 20:18:00

27.5.2016 13:25 3 500 Kč