Čas na serveru 22:51:45

Rudolf Němec
Figura III.

Id: 193632

Figura III.

  •  / Figura III. / Rudolf Němec

monotyp/papír, rozměr ve výřezu 44 x 33 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1471x

Vyvolávací cena:
800

3 400