Čas na serveru 00:43:47

Rudolf Němec
Na vodě

Id: 42814

Na vodě

  •  / Na vodě / Rudolf Němec
  •  / Na vodě / Rudolf Němec
  •  / Na vodě / Rudolf Němec
  •  / Na vodě / Rudolf Němec

kombinovaná technika/papír, rozměr 26 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1994, vlevo dole věnování, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2006x

Vyvolávací cena:
800

4 409