Čas na serveru 00:47:39

Rudolf Neumann
Lesní potok

Id: 104108

Lesní potok

  •  / Lesní potok / Rudolf Neumann

olej/karton, rozměr 49 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1136x

Vyvolávací cena:
800

3 400