Čas na serveru 03:32:06

Rudolf Peithner
Na pobřeží

Id: 94223

Na pobřeží

  •  / Na pobřeží / Rudolf Peithner

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, jedná se o La Chiesa di Santa Maria del Faro u Neapole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 858x

Vyvolávací cena:
1 200

2 200