Čas na serveru 03:18:29

Rudolf Puchold
Pražská brána v Rakovníku

Id: 89814

Pražská brána v Rakovníku

  •  / Pražská brána v Rakovníku / Rudolf Puchold

olej/plátno/karton, rozměr 63 x 38 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozená malba, oděrky na rámu

zobrazeno: 2979x

Vyvolávací cena:

2 700