Čas na serveru 06:42:34

Rudolf Puchold
Studie Slováka

Id: 89823

Studie Slováka

  •  / Studie Slováka / Rudolf Puchold

olej/plátno/karton, rozměr 63 x 36 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1568x

Vyvolávací cena:

1 200