Čas na serveru 05:18:39

Rudolf Pucholt ml.
Úvoz

Id: 89810

Úvoz

  •  / Úvoz / Rudolf Pucholt ml.
  •  / Úvoz / Rudolf Pucholt ml.
  •  / Úvoz / Rudolf Pucholt ml.
  •  / Úvoz / Rudolf Pucholt ml.

olej/karton, rozměr 50 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno na zadní straně 1940, poškozený rám

zobrazeno: 1737x

Vyvolávací cena:
1 200

1 400