Čas na serveru 07:17:22

Rudolf Riedlbauch
Houslista

Id: 234102

Houslista

  •  / Houslista / Rudolf Riedlbauch

olej/plátno, rozměr 34 x 27 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1661x

Vyvolávací cena:
2 200