Čas na serveru 07:20:20

Rudolf Růžička
Autorova chata

Id: 132104

Autorova chata

  •  / Autorova chata / Rudolf Růžička

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně štítek Waldesovy obrazárny, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1038x

Vyvolávací cena:

3 200