Čas na serveru 14:15:48

Rudolf Sikora
Konvolut čtyř kusů

Id: 157837

Konvolut čtyř kusů

  •  / Konvolut čtyř kusů / Rudolf Sikora

různé techniky tisků/papír, rozměr listů cca 69,5 x 49,5 cm, vše signováno, datováno, číslováno a popsáno, nerovámováno, volně loženo

zobrazeno: 4416x

Vyvolávací cena:

21.2.2019, 20:39:00

21.2.2019 15:46 5 500 Kč