Čas na serveru 20:08:36

Rudolf Sokol
Na kraji lesa

Id: 1828

Na kraji lesa

  •  / Na kraji lesa / Rudolf Sokol

olej/plátno, rozměr plátna 46 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1576x

Vyvolávací cena:
1 200