Čas na serveru 20:13:09

Rudolf Svoboda
Flamengo

Id: 102604

Flamengo

  •  / Flamengo / Rudolf Svoboda
  •  / Flamengo / Rudolf Svoboda
  •  / Flamengo / Rudolf Svoboda

cínové sousoší, rozměr 28 x 36 cm, signováno na podstavci, lokálně poškozeno viz foto, původní stav

zobrazeno: 1467x

Vyvolávací cena:

18 500