Čas na serveru 23:51:04

Rudolf Vác. Bém
Jinoch

Id: 366903

Jinoch

  •  / Jinoch / Rudolf Vác. Bém
  •  / Jinoch / Rudolf Vác. Bém
  •  / Jinoch / Rudolf Vác. Bém

olej/plátno, rozměr 66 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, nerámováno

zobrazeno: 621x

Vyvolávací cena:

4 700