Čas na serveru 02:11:00

Rudolf Vácha
Dáma v červeném

Id: 23202

Dáma v červeném

  •  / Dáma v červeném / Rudolf Vácha

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 18 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datováno 1908, původní stav

zobrazeno: 1338x

Vyvolávací cena:

11.4.2016, 21:06:00

11.4.2016 21:01 3 500 Kč