Čas na serveru 23:35:31

Rudolf Vácha
Návrh ilustrace

Id: 343403

Návrh ilustrace

  •  / Návrh ilustrace / Rudolf Vácha

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 18 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1311x

Vyvolávací cena:
1 200

5 004